Skip to main content

23-6-22 Filia alweer geadopteerd!

540ec93c b85d 40a3 bb65 65ad9205eff8Kleine Filia van 9 maanden oud is nog maar net met haar moeder op de Leemweg gearriveerd, en ze heeft alweer een adoptante gevonden; Corrie uit Leusden heeft besloten om haar gedeeltelijk te adopteren.

Dat is natuurlijk prachtig nieuws, voor Filia, en voor de Leemweg. Iedere koe kost gemiddeld 200 Euro per maand aan voer, verzorging en dierenartskosten. Daarom zijn we als kleine stichting dolblij met iedere Euro die er binnen komt. Al het geld gaat meteen naar de koeien, dus het wordt goed besteed!

Het verhaal van Filia is te lezen in het artikel hieronder. Filia is een echt gelukskalf. Normaliter worden kalfjes na de geboorte meteen gescheiden van hun moeders. Filia mag haar hele leven bij haar moeder Capreolus blijven.

Corrie, hartelijk dank dat jij de eerste (en snelste!) adoptante bent van Filia.