Skip to main content

14-3-2022 koe Betsie is overleden

Betsie 2Bert heeft Betsie deze week, na 6 jaar voor haar te hebben gezorgd, helaas moeten laten inslapen.

Betsie (Holstein-Friesian), was jarenlang de gezelschapskoe van een andere koe, waar mee opgetreden werd. De optredens waren zelfs op Oerol te zien. Betsie’s rol was om haar bekende soortgenote in haar vrije uurtjes gezelschap te houden. Toen deze koe overleed, besloot haar eigenaar dat Betsie een mooie oude dag verdiend had. Hij belde Bert, en zo kwam Betsie in oktober van 2016 naar de Leemweg.

Het ging de laatste tijd steeds slechter met Betsie en op een gegeven moment ging het helemaal niet meer. Dan blijft er maar een oplossing over: de dierenarts te bellen om de koe te komen verlossen.

Betsie heeft 15 jaar oud mogen worden. Wij willen de adoptanten Karima en Beate en Peter heel hartelijk bedanken voor hun steun aan Betsie tijdens haar leven.